Ballina Vendi ZJARR NE PATOS: DIGJET NJE THERTORE, RREZIKOHET ZONA NAFTEMBAJTESE

ZJARR NE PATOS: DIGJET NJE THERTORE, RREZIKOHET ZONA NAFTEMBAJTESE

2

Nje thertore dhe nje territor prane zones naftemajtese, kane rene nen pushtetin e flakeve mbremjen e djeshme ne Patos. Nderhyrja e menjehereshme e zjarrfikesve ka bere te mundur shuarjen e zjarreve, ndersa mesohet se shkaqet e renies se flakeve kane qene aksidentale.

 

 

 

https://youtu.be/pJkquBpn31U