Ballina Vendi VRASJA E ADMINISTRATORIT NE SELENICE, GJYKATA LE NE BURG AUTORIN

VRASJA E ADMINISTRATORIT NE SELENICE, GJYKATA LE NE BURG AUTORIN

2

Gjykata e Vlores ka lene ne burg autorin e vrasjes se administratorit te Njesise Administrative Kote te Selenices Fatmir Hadon. Edhe ne seancen per masen e sigurise, Admir Deliaj permes avokatit te tij ka pretenduar se ishte i dehur dhe nuk mbante mend gje. Ai nuk mbante mend as kur kishte shkuar te merrte çiften ne makine me te cilen e qelloi per vdekje Hadon. Me heret ata ishin duke pire ne nje lokal, por me pas mes tyre ka nisur nje debat i ashper per çeshtje politike.

 

https://youtu.be/UrqfMhE6yxk