Ballina Vendi VODHEN 100 MILION LEKE DHE NJE MAKINE, NDALOHEN DY AUTORET

VODHEN 100 MILION LEKE DHE NJE MAKINE, NDALOHEN DY AUTORET

2

Nje ngjarje e ndodhur ne maj te vitit te kaluar eshte zbardhur nga policia e Fierit. Dy persona jane vendosur ne pranga pasi rezoltojne se jane autore te grabitjes se 100 milione lekeve dhe ten je automjeti ne pronesi te shtetasit me iniciale XH.K. Mbi ta rendon akuza e vjedhjes se kryer ne bashkepunim.

https://youtu.be/iuIWbBioeYM