tvkombi
tvkombi

POLICIA E FIERIT, DISA TE NDALUAR

Vendi

Publikuar ne:16:44 - 12/04/2018

Por dy autoret e grabitjes se 100 milion lekeve dhe te nje automjeti nuk jane te vetmit qe jane vendosur ne pranga nga Policia e Fierit. Te tjere persona, te akuzuar per vepra te ndryshme penale, jane ndalur nga blute e Fierit dhe pritet dalja e tyre perpara togave te zeza.

https://youtu.be/MtgQEJhqLjE

Ju sugjerojmë