Ballina Vendi VIDHNIN KARBURANTE, NDALOHET NJE 31 VJECARE, NE KERKIM KUSHERIRI

VIDHNIN KARBURANTE, NDALOHET NJE 31 VJECARE, NE KERKIM KUSHERIRI

2

Komisariati i Policisë Mallakastër, në bashkëpunim me Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve kundër pronës dhe pasurisë në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, kane bëre të mundur zbardhjen e tre ngjarjeve të ndodhura këtë muaj në Qarkun e Fierit ku dy persona nën kërcënimin e armës, shkonin për të vjedhur pika të ndryshme karburantesh. Mesohe se ne pranga ka rene 31 vjecarja Ana Malaj, ndersa ne kerkim eshte kusheriri I saj 22 vjec. Ne bashkepunim me njeri tjetrin ata kane arritur te vjedhin 1 karburant dhe kane tentuar te grabisin edhe  2 të tjerë.

 

 

https://youtu.be/vZ2LU5wGjUw