Ballina Vendi VETEVARET NE LUSHNJE NJE 17 VJECARE

VETEVARET NE LUSHNJE NJE 17 VJECARE

2

Nje ngjarje e rende ka tronditur qytetin e lushnjes mengjesin e sotem, kun je 17 vjecare esthe gjetur e vetevarur ne nje peme ne oborrin e shtepise se saj. Nderkohe ne dy zhvillime te tjera, blute e lushnjes dhe divjakes kane vene ne pranga dy persona per vepra te ndryshme penale.

 

 

 

https://youtu.be/ZXTX000ptY0