Ballina Vendi MAKINA NE LEVIZJE PERFSHIHET NGA FLAKET

MAKINA NE LEVIZJE PERFSHIHET NGA FLAKET

2

Nje  makine u perfshi nga flaket, ndersa ishte duke levizur ne autostraden Fier –Vlore. Sipas deshmitareve, shoferi ka vene re tymin qe dilte nga pjesa e perparme dhe me pas ka ndaluar makinen tip Fiat Punto ne ane te autostrades, ku dhe u largua menjehere. Ne vendin e ngjarjes shkoi policia dhe zjarrfikeset qe lokalizuan dhe me pas shuan zjarrin.

 

 

https://youtu.be/5DTzllFPIMA