Ballina Vendi USHTRON DHUNE DHE KANOS VAJZEN, NE PRANGA 56 VJECARI NGA DIVJAKA

USHTRON DHUNE DHE KANOS VAJZEN, NE PRANGA 56 VJECARI NGA DIVJAKA

2

Nje 56 vjecar, banues ne Divjake, eshte ndaluar nga blute e ketij qyteti pasi ka rrahur dhe kanosur vajzen e tij 18 vjecare. Arrestim i ketij shtetasi u be pasi ne banesen e tij, pasi per motive te dobeta ka ushtruar dhune dhe ka kanosur vajzen e tij vetem 18 vjece. Materialet i kaluan Prokurorise prane Gjykates se Shkalles se Pare Lushnje per vepren penale “Dhune ne familje”.

https://youtu.be/wGfGe3LyzhU