Ballina Vendi PREJ DITESH E ZHDUKUR, GJENDET E PAJETE 56 VJECARJA LILJANA TAFA

PREJ DITESH E ZHDUKUR, GJENDET E PAJETE 56 VJECARJA LILJANA TAFA

2

Eshte gjetur e pajete ne plazhin e Ndernenasit, 56 vjecarja Liljana Tafa nga Zhupani, prej ditesh e shpallur e humbur nga familjaret.  Mesohet se mbremjen e djeshme peshkatar te zones kane pare trupin e pajete te nje njeriu dhe menjehere kane lajmeruar policine. Kane qene familjaret ata te cilet kane identifikuar viktimen. Sipas policise, 56 vjecarja  dyshohet qe ne kushtet e depresionit eshte hedhur ne lumin Seman.  Grupi hetimor po punon per zbardhjen e plote te kesaj ngjarje.

https://youtu.be/b89F-15_RCs