Ballina Vendi GJENDET NJE KUFOME NE VLORE

GJENDET NJE KUFOME NE VLORE

2

Nje trup i pajete u gjet ne Hidrovorin e Vlores. Trupin e viktimes e pane punonjesit e Hidrovorit, te cilet kane bere menjehere edhe njoftimin prane  Policise se Vlores. Uniformat blu te cila shkuan ne vendin e ngjarjes, bejne me dije se behet fjale per nje person te gjinise mashkullore i moshes rreth 50-vjeçare. Ende nuk eshte bere i ditur emri i viktimes dhe po punohet per zbardhjen e  ngjarjes.

https://youtu.be/dlrvYTytu4s