tvkombi
tvkombi

TRONDITET VLORA, DY SHPERTHIME ME EKSPLOZIV

Vendi

Publikuar ne:16:07 - 02/05/2018

Dy shperthime me eksploziv kane tronditur qytetin e Vlores. Vetem 45 minuta distance nga njeri tjetri, fatmiresisht shperthimet nuk kane shkaktuar viktima por vetem deme materiale, ndersa kane ndodhur prane policise dhe bashkise se qytetit. Policia ka nisur hetimet per zbardhjen e te dyjave ngjarjeve dhe gjetjen e autoreve te tyre

 

https://youtu.be/47VQwHJhH8I

Ju sugjerojmë