Ballina Vendi TRANSPORTONIN KLANDESTINE, ARRESTOHEN DY PERSONA

TRANSPORTONIN KLANDESTINE, ARRESTOHEN DY PERSONA

2

Dy te rinj, perkatesisht 25 dhe 22 vjec jane arrestuar ne flagrance nga blute e Fierit pasi kane konsumuar vepren penale te dhenies se ndihmes per kalim te paligjshem te kufirit. Ne Automjetet e Mikel Hoxhes dhe Xhuljan Bullarit, jane gjetur 7 shtetas Siriane, te cilet kane hyre ne Shqiperi ne menyre te paligjshme.

 

 

 

https://youtu.be/G79uSZyfmAc