Ballina Vendi THYENIN BRAVAT E DYERVE, LIHEN NE BURG 4 “SKIFTERET” VLONJATE

THYENIN BRAVAT E DYERVE, LIHEN NE BURG 4 “SKIFTERET” VLONJATE

2

Gjykata e Fierit ka dhenen masen e sigurise “arrest me burg” per 4 te rinj nga Vlora, te cilet grabisnin dhe thyenin bravat e banesave ne Fier. Ata u arrestuan pas operacionit te koduar “Brava”. Pas largimit nga Gjykata e Fierit, njeri prej te arrestuarve sulmoi verbalisht gazetaret, madje nuk kurseu as fjalet e pista ne adrese te tyre.

 

https://youtu.be/CcMURYSAMRM