Ballina Vendi TENTOI TE HIDHEJ NGA KATI I 5-te, JA KU JETON LINDITA MALOKAJ

TENTOI TE HIDHEJ NGA KATI I 5-te, JA KU JETON LINDITA MALOKAJ

2

Kronika ne vijim na sjell edhe nje here ne vemendje Lindita Malokajn, 48 vjecaren, e cila pak kohe me pare tentoi te hidhej nga kati I 5-te I godines se Partise Demokratike ne Fier. Ajo ka treguar gjendjen e godines ku jeton, vuajtjet e jetes se perditeshme dhe tentativat per ti dhene fund jetes.

 

 

 

https://youtu.be/7gTGMInEMpo