Ballina Vendi TELEFONATA NGA BANORET ARRESTON 51-VJEÇARIN QE PO VIDHTE BANESEN NE FIER

TELEFONATA NGA BANORET ARRESTON 51-VJEÇARIN QE PO VIDHTE BANESEN NE FIER

2

Bashkepunimi me komunitetin ka vene pranga nje 51 vjeçar ne Fier, i cili u kap ne flagrance duke vjedhur ne nje banese ne fshatin Levan. Policia thote se pas marrjes se nje telefonate ne Sallen Operative se ne banesen e shtetasit F.K, 53 vjeç, ka hyre nje shtetas i panjohur, i cili dyshohet se po vidhte banesen, menjehere ne vendngjarje ka shkuar patrulla e policise e cila beri te mundur kapjen ne flagrance te autorit, si dhe sekuestroi sendet e vjedhura. I arrestuari eshte Pandeli Culi, banues ne Levan.

 

https://youtu.be/96mChg0v1rM