Ballina Vendi ARRESTOHET NJE TJETER “I FORTE” NE FIER, LEVIZTE ME DY PISTOLETA

ARRESTOHET NJE TJETER “I FORTE” NE FIER, LEVIZTE ME DY PISTOLETA

2

Nje i ri ne Fier ka rene ne prangat e policise ne kuader te operacionit “Ndeshkimi i te forteve”. I arrestuari eshte Alban Urlateanu, 24 vjeç, banues ne Patos. I riu mesohet se mban mbiemrin e gruas rumune. Gjate kontrollit te ushtuar ne automjetin e tij tip ‘Benz’, iu gjeten dhe sekuestruan ne cilesine e proves materiale 2 arme zjarri pistolete, 2 krehra dhe 2 fisheke si dhe lende narkotike e dyshuar si cannabis sativa.

 

https://youtu.be/uJkevkWcYy8