Ballina Vendi SUBASHI NE 74 VJETORIN E CLIRMIT: SOT NJE LAJM I MIRE PER...

SUBASHI NE 74 VJETORIN E CLIRMIT: SOT NJE LAJM I MIRE PER FIERAKET, NISIN PUNIMET PER QENDREN E QYTETIT

2

Kreu i Bashkise Fier Armando Subashi pervec urimit per 74 vjetorin e clirimit te qytetit ka percjelle lajmin e mire per te gjithe fieraket, ate per fillimin e punimeve per rikualifikimin urban te qendres se Fierit. Subashi eshte ndalur tek projekti ne fjale I cili pritet ten is nga zbatimi shume shpejt, per ti ofruar Fierit dhe Fierakeve nje qender te parametrave bashkekohor, funskionale dhe te aksesueshme nga te gjithe

 

 

 

https://youtu.be/dS5wlL0xJDE