Ballina Vendi SHPERTHEN NE FLAKE KAMIONI, TYM DHE ZJARR PRANE QAFES SE KOSHOVICES

SHPERTHEN NE FLAKE KAMIONI, TYM DHE ZJARR PRANE QAFES SE KOSHOVICES

2

Nje kamion qe levizte ne aksion rruge Fier-Levan ka shperthyer ne flake. Paraprakisht, policia e Fierit dyshon se shkak eshte bere nje shkendije elektrike. Fatmiresisht nuk ka te lenduar nga ngjarja, ndersa shoferi ka zbritur menjehere sapo ka pare flaket.

 

 

 

https://youtu.be/q8w9RQL6u8U