Ballina Vendi RREH VELLEZERIT, PRAGA 53 VJECARIT NGA BALLSHI

RREH VELLEZERIT, PRAGA 53 VJECARIT NGA BALLSHI

2

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër, arrestuan shtetasin: Nuredin Alibehaj, 53 vjeç, banues në fshatin Kapaj, Ballsh. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në fshatin Kapaj pas një konflikti pronësie ka ushtruar dhunë fizike ndaj dy vëllezërve të tij. Nderkohe nje tjeter person eshte ndaluar ne aksin Kemishtaj- Divjake,  pasi duke drejtur në gjendje të dehur motocikletën, ka humbur kontrollin dhe ka dalë në kanalin anësor të rrugës.

 

https://youtu.be/RMKKzxoTm4o