Ballina Vendi RIKONSTRUKTOHET RRUGA DREJT SEMANIT, KRYEBASHKIAKU SUBASHI INSPEKTON PUNIMET

RIKONSTRUKTOHET RRUGA DREJT SEMANIT, KRYEBASHKIAKU SUBASHI INSPEKTON PUNIMET

2

Ka nisur dhe pritet te perfundoje brenda pak ditesh rikonstruksioni I rruges qe te con drejt plazhit te Semanit. Punimet jane inspektuar kete te shtune nga kreu I Bashkise se Fierit Armando Subashi, I cili ka theksuar se ky eshte nje rehabilitim provizor, pasi nje projekt madhor pritet te zbatohet shume shpejt. Sipas Subashit, nderhyrja ishte e nevojshme per ti hapur rruge edhe pushuesve gjate ketij sezoni turistik.

https://youtu.be/DQJKfkISQV4