Ballina Vendi PRONARI I LOKALIT NE FIER: JAM I PASTER, NUK KAM PROBLEME ME...

PRONARI I LOKALIT NE FIER: JAM I PASTER, NUK KAM PROBLEME ME ASKEND

2

Pas ngjarjes se ndodhur pak dite me pare ku u qellua me bresheri automatiku ndaj lokalit te Agim Boricit ne Fier, ka reaguar ky I fundit. Ai ka thene se nuk ka probleme me askend dhe mendon se nuk ka qene objektiv I te shtenave. Edhe miq dhe te aferm te familjes Borici kane pohuar se kjo eshte nje ngjarje qe duhet zbardhur, duke shtuar se Agim Borici nuk ka konflikte me askend.

https://youtu.be/rPGBW87Xzms