Ballina Vendi QELLOHET ME PISTOLETE NE MES TE VLORES, PLAGOSET 30-VJEÇARI

QELLOHET ME PISTOLETE NE MES TE VLORES, PLAGOSET 30-VJEÇARI

2

Nje person u plagos ne mes te Vlores pasi e qelluan dy here me pistolete. Roland Danaj, sipas policise, ka marre dy plumba ne kembe, por eshte jashte rrezikut per jeten. Ngjarja ndodhi brenda ambienteve te nje lokali ne lagjen “Pavaresia”, ndersa po punohet per rrethat e ngjarjes dhe identifikimin e autoreve

https://youtu.be/e566Df5QBKs