Ballina Vendi BURG 3 TE RINJVE, TENTUAN TE PERDHUNONIN 13-VJEÇAREN

BURG 3 TE RINJVE, TENTUAN TE PERDHUNONIN 13-VJEÇAREN

2

Gjykata e Fierit la ne burg tre te arrestuarit te dyshuar per tentative perdhunimi ndaj nje minoreneje ne fshatin Arapaj te Roskovecit. Ata jane Redion Tereziu, 22 vjeç, Jorges Dosti, 24 vjeç, Marjus Çalameni, 24 vjeç. Seanca e mases se sigurise u drejtua nga gjyqtarja Adelina Zarka dhe prokurore ishte Violeta Shkurti. Perpara seances, prinderit e njerit prej te arrestuarve Marjus Çalamenit thane se djali i tyre ishte i pafajshem, por nese ka gisht ne ngjarje te marr denimin e merituar.

https://youtu.be/Y95RtfaV-W4