Ballina Vendi PROTESTA NE TIRANE, NISEN PROTESTUES NGA FIERI

PROTESTA NE TIRANE, NISEN PROTESTUES NGA FIERI

2

Anetare dhe simpatizante te Partise Demokratike ne Fier jane nisur drejt Tiranes qe ne oret e para te mengjesit. Sipas kreut te kesaj force politike per Fierin, ish deputetit Luan Baci, nuk ka pasur asnje organizim dhe pjesa me e madhe e qytetareve kane levizur me automjetet e tyre private. Kreu i PD-se Fier, tha se protesta e radhes do te jete para nje parlamenti qe ata nuk e njohin.

https://www.youtube.com/watch?v=sdXJSPNPgsk