Ballina Vendi DISA TE NDALUAR NE LUSHNJE E FIER, NJERI PERFTOI 8 MIJE €...

DISA TE NDALUAR NE LUSHNJE E FIER, NJERI PERFTOI 8 MIJE € ME MASHTRIM

2

Dy shtetas te shpallur ne kerkim jane arrestuar sot ne qytetin e Fierit. Behet fjale per Kimet Çollakun, 35 vjeç, banues ne Vlore dhe per shtetasin tjeter J.Sh, 32 vjeç, banues ne Fier. 35 vjecari Çollaku mesohet se I ka marre 8 mije euro nje shtetaseje duke e mashtruar. Nderkohe dy persona te tjere jane ndaluar ne lushnje pasi u eshte gjetur nje sasi lende narkotike.

https://youtu.be/VahatooNFV8