tvkombi
tvkombi

PROTESTA E OPOZITES: QINDRA FIERAK NISEN DREJT TIRANES

Vendi

Publikuar ne:17:23 - 16/02/2019

Qe ne oret e para te mengjesit simptazitante dhe antare te Partise Demokratike ne Fier jane nisur drejt Tiranes per t’iu bashkuar protestes se opozites. Sipas Deputetit dhe njeherazi kreu i PD Fier Luan Baci, jane te shumte ne numer ata qe I jane bashkuar protestes.

https://youtu.be/nVifpm0RaKY

Ju sugjerojmë