Ballina Vendi PERPLASEN DY MJETE NE FIER, PLAGOSET RENDE NJE PREJ SHOFEREVE

PERPLASEN DY MJETE NE FIER, PLAGOSET RENDE NJE PREJ SHOFEREVE

2

Nje aksident ka ndodhur mengjesin e sotem ne aksin rrugor Fier-Vlore prane Levanit. Ne aksident jane perfshire dy automjete, nje tip “Suzuki” dhe nje “Mercedes Benz”. Mesohet se i plagosur ka mbetur drejtuesi i “Benzit” i cili eshte derguar ne Spitalin Rajonal Fier.

https://youtu.be/tDe5A16CKdA