Ballina Vendi PROTESTA E OPOZITES, DEMOKRATET NISEN DREJT TIRANES

PROTESTA E OPOZITES, DEMOKRATET NISEN DREJT TIRANES

2

Kete te hene organizohet protesta e radhes e opozites se bashkuar ne kryeqytet. Rreth ores 15.00 opozitaret Fierak jane nisur per tu bere pjese e protestes, dhe sipas kreut te PD Fier, Luan Baci, kerkesa eshte zgjedhje te lira dhe te ndershme, zgjedhje te pakonteshtueshme dhe te pakpromentuara. Sipas Bacit protestat nuk do te ndalen.

https://youtu.be/g4s2F9S9G7I