Ballina Vendi PRINDERIT E NAZMI GOXHAJT: KERKOJME TE ZBARDHET NGJARJA

PRINDERIT E NAZMI GOXHAJT: KERKOJME TE ZBARDHET NGJARJA

2

Nazmi Goxhaj eshte 54 vjecari I cili prej tre muajsh rezulton I zhdukur. Ne kushtet kur nuk ka asnje shenje per 54 vjecarin, prinderit e tij Vait dhe Halime Goxhaj, ngren zerin per zbardhjen e ngjarjes dhe nxjerrjen ne drite te se vertetes. Ata I jane drejtuar kete te hene Drejtorise se Policise se qarkut Fier, nga ku kerkojne te din dicka me shume rretha asaj cka ndodhur 3 muaj me pare, kohe kur Nazmiu u kthye nga Greqia dhe pak kohe me vone humbi gjurmet ne Fier.

 

 

https://youtu.be/blweD3KdloI