Ballina Vendi POLICIA E LUSHNJES, NDALOHEN DY PERSONA, U GJENDJET THIKA DHE DOREZA

POLICIA E LUSHNJES, NDALOHEN DY PERSONA, U GJENDJET THIKA DHE DOREZA

2

Specialistet per Hetimin e Krimeve ne Komisariatin e Policise Lushnje kane arrestuar ne flagrance nje 17 vjecar, I cili ka goditur per motive te dobta nje shtetase 31 vjecare. Ndersa 34 vjecari Gerandi Zaçelli, po nga Lushnja, ka rene ne prangat e bluve pasi eshte kapur nga sherbimet e policise me nje thike dhe me nje doreze metalike ne mjediset e spitalit te qytetit.

https://youtu.be/pQzufIGlUKo