tvkombi
tvkombi

POLICIA E FIERIT, VENDOSEN NE PRANGA 3 TE SHPALLUR NE KERKIM

Vendi

Publikuar ne:16:07 - 14/07/2018

Nga ana e bluve te Fierit jane kapur dhe vendosur ne pranga 3 shtetas te shpallur ne kerkim per vepra te ndryshme penale. Artan Bardhoshi 40 vjeç, Jetnor Selimaj 41 vjeç dhe  Enver Llapashtica, 60 vjeç, jane arrestuar, per te dale me pas perpara togave te zeza.

 

 

 

https://youtu.be/yXMeQAmXWmg

 

Ju sugjerojmë