tvkombi
tvkombi

POLICIA E FIERIT, NDALOHET ISH PUNONJESI I UJESJELLESIT

Vendi

Publikuar ne:17:11 - 17/10/2018

Policia e fierit ka kapur dhe ndaluar nje ish-punonjes te ujsjellesit i cili ka vjedhur leket e qytetareve duke shperdoruar detyren. Specialistet per Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar ne Drejtorine Vendore te Policise Fier, bejneme dije se kane ven ne pranga nje 53 vjecar, I cili leket e qytetareve nuk i ka depozituar por i ka pervetesuar duke shperdoruar detyren.

 

 

 

https://youtu.be/yf-U9fo0Iqw

Ju sugjerojmë