tvkombi
tvkombi

GO TECH HAPET NE FIER, OFERTA PA FUND NE SHUME ARTIKUJ

Vendi

Publikuar ne:17:19 - 17/10/2018

Go tech electronics tashme edhe ne Fier. Nga ky 17 tetor, nje nder emrat me te njohur per tregtimet e elektroshtepiakeve dhe jo vetem vjen ne qytetin e Fierit me nje mori ofertash. Plot 53 % ulje per markat me te mira nderkombetare dhe cmimet me te lira ne treg, vijne ne Go Tech nga sot deri me 21 tetor.

 

 

 

 

https://youtu.be/B2AZasBVzrw

Ju sugjerojmë