tvkombi
tvkombi

PLAGOSJA E EFEKTIVIT TE POLICISE, NDALOHEN 2 PERSONA

Vendi

Publikuar ne:17:12 - 11/03/2019

Policia e Fierit ka ndaluar mbremjen e se dieles dy persona dhe shpallur ne kerkim dy te tjere pas plagosjes se efektivit te FNSH-se Aranit Karemani gjate protestes se opozites. Mesohet se personat e ndaluar jane 42 dhe 37 vjec, ndersa, sipas policies, ndalimi i tyre u be pas analizimit te pamjeve filmike.

https://youtu.be/gVKnm6CI-z8

Ju sugjerojmë