tvkombi
tvkombi

BAÇI: POLICIA VIJON TE NDALOJ PROTESTUESIT

Vendi

Publikuar ne:17:56 - 11/03/2019

“Qe nga dita e premte policia po arreston dhe shoqeron qytetare qe jane bere pjese e protestave te Partise Demokratike ne Fier”. Ka qene kjo deklarata e bere nga kreu I Partise Demokratike ne Fier Luan Baci, I cili ka thekssuar nga ana e bluve po ushtrohen kontrolle te vazhdueshme.

https://youtu.be/gOupekhKo2g

Ju sugjerojmë