tvkombi
tvkombi

PLAGOSJA E EFEKTIVIT TE FNSH, POLICIA: PO ANALIZOJME PAMJET

Vendi

Publikuar ne:18:06 - 09/03/2019

Policia e Fierit ka dhene informacione zyrtare pas plagosjes se efektivit te FNSH-se Aranit Karemani gjate protestes se opozites ne Fier. Policia thote se protestuesit tentuan te çanin kordonin policor dhe se goditen me sende te forta efektivin, i cili ka marre mjekim ne spital.  Nderkaq policia po analizon pamjet filmike per zbulimin e autorit.

https://youtu.be/6hviC9rZE_o

Ju sugjerojmë