Ballina Vendi PROTESTAT NE FIER, POLICIA: 4 TE ARRESTUAR, 41 NE NDJEKJE PENALE

PROTESTAT NE FIER, POLICIA: 4 TE ARRESTUAR, 41 NE NDJEKJE PENALE

2

Policia e Fierit ka dhene informacione zyrtare pas shoqerimeve te kryera gjate pasdites se djeshme dhe nates ne radhet e qytetareve qe protestuan dje kunder qeverise dhe kryeministrit Edi Rama. Policia ka arrestuar ne flagrance 4 shtetas si dhe procedon penalisht ne gjendje te lire 41 shtetas te tjere.

https://youtu.be/PZSp2BZz4Ss