tvkombi
tvkombi

FIER, OPOZITA E BASHKUAR PRET ME PROTESTA KRYEMINSTRIN RAMA

Vendi

Publikuar ne:17:57 - 09/03/2019

Ne diten e dyte te tij te qendrimit ne Fir, Kryeministri Edi Rama eshte pritur me protesta nga ana e opozites. Anetare e simpatizante te Partise Demokatike dhe Levizjes Socialiste per Integrim, jane grumbulluar perpara vendit ku pritej te zhvillohej takimi, duke kerkuar me pankarta ne duar largimin e tij. Gjate protestes ka pasur edhe perplasje me policine, ndersa eshte qelluar me sende te forta edhe nje efektiv I FNSH.

https://youtu.be/aRSLTV6F3TY

Ju sugjerojmë