Ballina Vendi PLAGOSJA E 19 VJECARIT, POLICIA ZBARDH NGJARJEN

PLAGOSJA E 19 VJECARIT, POLICIA ZBARDH NGJARJEN

4

Policia e Fierit ka zbardhur ngjarjen e plagosjes se 19 vjecarit, Renato Gjokaj, ngjarje e ndodhur pasditen e djeshme ne Ferme Clirim. Sipas bluve ne pranga eshte vendosur 27 vjecari Enea Hajderasi dhe e fejuara e tij 19 vjece. Ne cilesine e proves materiale jane sekuestuar edhe dy pistoleta dhe disa fisheke.

https://youtu.be/gOSWXivygQQ