Ballina Vendi PLAGOSEN 32 VJECARIN, NE KERKIM AUTORET

PLAGOSEN 32 VJECARIN, NE KERKIM AUTORET

2

Mbremjen e vone te se shtunes nje 32 vjecar ka mbetur I plagosur me thike, prane nje pike bastesh ne afersi te Prefektures Fier. Pas disa oresh Policia e Fierit ka identifikuar dhe shpallur ne kerkim dy autoret e kesaj ngjarje, te cilet kane plagosur me thike 32 vjecarin. Sipas bluve, ne vendin e ngjarjes mesohet se eshte qelluar edhe me pistolete, por fatmiresisht plumbat nuk e kane prekur te plagosurin.

https://youtu.be/L3PEymQtthA