tvkombi
tvkombi

TRE TE PLAGOSUR ME THIKE NE LUSHNJE, NE KERKIM AUTORI

Vendi

Publikuar ne:16:52 - 16/04/2018

Ne Lushnje, tre shtetas te tjere jane qelluar me thike, ndersa autori I ngjarjes eshte shpallur ne kerkim nga ana e bluve. Keta te fundit kane arritur te prangosin nje 28 vjecar, I cili ka ndihmuar autorin e ngjarjes te largohet pasi ka lenduar tre persona. Tre te plagosurit kane marre ndihmen mjeksore ne spitalin e Lushnjes dhe ndodhen jashte rrezikut per jeten.

https://youtu.be/lXR-9HSaNds

Ju sugjerojmë