Ballina Vendi DIVJAKE: PLAGOS ME THIKE TRE VETE, NDALOHET NGA POLICIA

DIVJAKE: PLAGOS ME THIKE TRE VETE, NDALOHET NGA POLICIA

2

Nje 40 vjecar nga zona e Divjakes eshte vendosur ne pranga pasi ka plagosur me thike tre persona, gjate nje konflikti per motive te dobta ne nje lokal te fshatit Shen e Premte. Kujtim Imeri ka rene ne pranga, ndersa tre te plagosurit ndodhen ne spitalin e Lushnjes nen kujdesin e mjekeve. Mesohet se 40 vjecari Imeri eshte person me precedent penal ne fushen e krimeve kunder personit dhe ka qene i denuar me pare per plagosje me thike.

https://youtu.be/3yjkiLDtlT8