Ballina Vendi PERKUJTOHET 74 VJETORI I CLIRIMIT, HOMAZHE NE VARREZAT E DESHMOREVE NE FIER

PERKUJTOHET 74 VJETORI I CLIRIMIT, HOMAZHE NE VARREZAT E DESHMOREVE NE FIER

2

Eshte perkujtuar sot jubileu i 74 i Clirimit te Shqiperise. Ne perkujtim te kesaj dite te shenuar nga autoritetet vendore ne Fier, deputet te PS, familje te deshmoreve , nxenes shkollash dhe qytetar jane zhvilluar homazhe ne varrezat e Deshmoreve. Urimi I kesaj dite ka ardhur nga kreu I Bashkise se Fierit, Armando Subashi.

 

https://youtu.be/Vs9ipZdxqSM