Ballina Vendi PATOSI NE FESTE, NDIZEN DRITAT E PEMES SE KRISHTLINDJEVE

PATOSI NE FESTE, NDIZEN DRITAT E PEMES SE KRISHTLINDJEVE

2

Me drita shumengjyreshe, ne shoqerine e muzikes dhe femijeve te veshur si babagjyshi, edhe qyteti I patosit ka ndezur dritat e festes. Ka qene kryebashkiakja Rajmonda Balilaj, qe nen  nje atmosfere te gezueshme, ka hapur siparin e veprimtarive festive. Megjithese temperaturat kane qene te ulta, qytetaret kane sfiduar te ftohtin per tu bere pjese e ceremonise se organizuar nga bashkia Patos.

https://youtu.be/gCi0oAS0Bgo