Ballina Vendi PARTIA SOCIALISTE E FIERIT, FESTON 27 VJETORIN E THEMELIMIT

PARTIA SOCIALISTE E FIERIT, FESTON 27 VJETORIN E THEMELIMIT

2

Kane festuar ne mjediset e parkut arkeologjik te Apolonise, 27 vjetorin e themelimit te Partise Socialiste, anetare e simpatizante te saj, perfaqesues dhe qytetare te shumte. Mes urimeve dhe pershendetjeve te rastit, deputeti I Fierit, njeheresh Kreu I Kuvendit te Shqipersie Gramoz Ruci, do te ndalej tek kontributi I te gjithe atyre qe kane punuar per kete force politike, gjate gjithe kesaj kohe, duke I dhene vlera nje force politike qe I ka ber balle te gjitha veshtiresive dhe sfidave.

 

 

https://youtu.be/B3rmW_FgSHc