Ballina Vendi DIGJET AUTOMJETI, DYSHOHET SI PASOJE E NJE SHKENDIJE ELEKTRIKE

DIGJET AUTOMJETI, DYSHOHET SI PASOJE E NJE SHKENDIJE ELEKTRIKE

2

Nje automjet tip Mercedes Benz eshte perfshire nga flaket mengjesin e sotem ne Fier, ne vendin e e njohur si rotondua e parkut. Fatmiresisht nga djegia e mjetit nuk ka pasur te lenduar por vetem deme materiale. Nga ana e grupit hetimor po punon per zbardhjen e plote te rrethanave dhe shkakut te renies se zjarrit ne mjet.

 

 

 

https://youtu.be/lkKTnI2IWTE