Ballina Vendi “PAGESA E FUNDIT”, TE ARRESTUARIT DALIN PARA GJYKATES

“PAGESA E FUNDIT”, TE ARRESTUARIT DALIN PARA GJYKATES

3

Kater te ndaluarit e tjere ne kuader te operacionit “Pagesa e fundit” kane dale sot perpara gjykates se Fierit. Grupi perbehej nga 16 persona, 8 prej te cileve u arrestuan, 6 po hetohen ne gjendje te lire dhe dy te tjere u shpallen ne kerkim. Tre prej te ndaluarve u njohen me vendimin e gjykates pasditen e se henes.

https://youtu.be/IcdeBVRfCoc