Ballina Vendi NJË 34-VJEÇAR KA RËNË NË PRANGA E POLICISË PËR ARMËMBAJTJE PA LEJE

NJË 34-VJEÇAR KA RËNË NË PRANGA E POLICISË PËR ARMËMBAJTJE PA LEJE

2

Një 34-vjeçar ka rënë në pranga e policisë për armëmbajtje pa leje. Policia bën me dije se është arrestuar shtetasi me inciale G.K në Levan, ndersa  janë sekuestruar një armë zjarri automatike dhe një karikator me 20 fishekë.

https://youtu.be/Us8Jdx4ag_0