Ballina Vendi Ngjarje e rëndë në Tiranë, burri hidhet nga kati i 7-të i...

Ngjarje e rëndë në Tiranë, burri hidhet nga kati i 7-të i pallatit

1

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet ku një burrë i moshës 86-vjeçare është vetëhedhur nga kati i 7-të i pallatit ku jetonte dhe si pasojë ka humbur jetën. Ende nuk dihen detaje rreth ngjarjes apo motivi i një akti të tillë, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.