Ballina Vendi NGJARJA NE DHERMI, ARREST ME BURG PER EMILJANO NINEN

NGJARJA NE DHERMI, ARREST ME BURG PER EMILJANO NINEN

2

Arrest me burg. Eshte kjo masa e caktuar nga gjykata e Vlores per  Emiljano Ninen, personin qe qelloi ne ajer ne nje lokal nate ne Dhermi pak dite me pare. Nina akuzohet per veprat penale “Armembajtje pa leje” dhe Prishja e qetesise publike e kanosje”

 

 

 

https://youtu.be/v9YPE73ptp4